Odavaim veebimajutus Eestis

Vaid 1,01 € * eest kuus saad Eesti võimsaimale veebimajutusplatvormile ehitada isikliku domeeninimega kodulehe ja võtta kasutusele personaalse e-posti aadressi, teha (üli)koolist antud programmeerimise kodutöid, paigaldada serverisse ühe klõpsuga WordPressi või mõne teise Zone+ valikutes pakutava äpi, hallata MySQL andmebaasi ning jooksutada skripte, mis teiste odavpakkujate serverites hätta jäävad.* Aasta hind 12,08 € (koos 22% käibemaksuga), lisandub domeeni registreerimise tasu.

Mis on Planet?

Planet.ee on võimsal ning kaasaegsel Zone Media OÜ serveriplatvormil töötav soodne veebimajutusteenus, mis on suunatud eraisikutele, õppuritele, tudengitele või niisama asjaarmastajatele.

Personaalne domeen

20 giga superkiiret välkmälu-pooljuhtketast ning personaalne e-posti konto.

Nimi@sinudomeen.ee

Viiruse- ja spämmikaitsega ühegigane e-posti aadress kujul nimi@sinudomeen.ee (pst! konto saab teha kuni 100GB suuruseks!)

HTTPS

Kõik, mis brauseri ja serveri vahel liigub, on ehtne ja ultraturvaliselt krüpteeritud

WordPress

Üks hiireklõps ja maailma levinuim blogi- ja sisuhaldusäpp on kasutamiseks valmis

ZoneCloud

Viiegigane ja hästi kasutajasõbralik pilverakendus mistahes failide hoiustamiseks

Miks mulle Planet?

Kui soovid veebimaailmas lihtsalt kätt proovida ja hõlpsasti kodulehte valmistada, siis on Planet.ee just sulle. Kui teenuse juures on sinu jaoks oluline selle kiirus, turvalisus ning võimalusterohkus, milles sisalduvad näiteks PHP8, HTTPSSSH, Let’s Encrypt, Node.js, igapäevased varukoopiad jne, siis vastab Planet.ee täpselt nendele ootustele.

Maandu oma planeedile! Vaid 12,08 € * aastas

* Umbes 4 kabanossi – aga tervislikum. Sisaldab käibemaksu – toetad riiki!

Planet

Zone Media OÜ • Lõõtsa 5, Tallinn 11415 • klienditugi ainult e-posti teel: info@planet.ee

© Copyright 2024 Zone Media OÜ – All rights reserved.