Logi sisse
Ava endale planet.ee
konto »

05.10.2016 MariaDB uuendatud versioonile 10.1.

23.12.2015 Lisatud PHP 7.0 tugi.

Mis on PLANET.EE

Juba neli aastat tegutsenud PLANET.EE on peaasjalikult eraisikutele suunatud soodne ning kvaliteetne e-posti- ja veebiteenuse keskkond, mis on osaks Zone Media OÜ poolt pakutavatest virtuaalserveri renditeenustest.

Aastaid virtuaalserveriturul kvaliteetteenust osutanud Zone Media OÜ (http://www.zone.ee) on PLANET.EE tarbeks eraldanud kaasaegse serveripargi, mis on suuteline toetama ka nõudlikumate kasutajate vajadused. 1999. aastal tegevust alustanud Zone Media OÜ on täna üks Eesti juhtivaid Interneti infrastruktuuri- ning tugiteenuste osutajaid.

PLANET.EE kasutaja saab registreerumisel üle 6GB veebiruumi koduleheaadressi tarbeks, mis hakkab avanema kujul http://sinunimi.planet.ee ning e-posti aadressi sinunimi@planet.ee, kusjuures kasutaja postkast on kaitstud serveripoolse spämmifiltri ja viirusetõrjega. Lisaboonuseks on kindlasti ka MySQL andmebaasi tugi.

PLANET.EE teenuse kasutamise hinnaks on 0.58 € kuus. Teenuse kasutamise miinimumperioodiks on üks aasta. Teenuse eest tasumine toimub läbi pangalingi või pangaülekandega peale registreerimisvormi täitmist.

PLANET.EE teenust toetavad seadmed paiknevad serveriruumis, mida iseloomustab kõrge turvalisus, optimaalsed kliimatingimused, dubleeritud katkematu toite allikad, dubleeritud fiiberoptiline ühendus TIX-LAN-i.

PLANET.EE TEENUSE PARAMEETRID:


« Tagasi esilehele


Registreeri . Mis on PLANET.EE? . KKK . Tagasiside
PLANET foorumid . Z-Kaunter . Zone.ee

© PLANET.EE 2006-2017 - PLANET.EE klienditeenindus: Kui oled hädas, siis saada meile küsimus siit.